2018-03-26, 10:37
newsAtviras Baltijos šalių grapplingo imtynių čempionatas
2018 m. kovo 24 d. Jonavos sporto arenoje vyko atviras Baltijos šalių grapplingo imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos komandos.

Šiame turnyre dalyvavo ir mūsų klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojai: Deividas Daividavičius, Danila Matiukov, Hubertas Kalinauskas, Mindaugas Bartkus ir Ernestas Slavinskas. 

Pirmieji ant kilimo išėjo: Deividas Daividavičius, Danila Matiukov ir Hubertas Kalinauskas. Visi trys kovojo U-17 amžiaus grupėje. Deividas ir Danila kovojo iki 68 kg svorio kategorijoje. Abu pralaimėję savo pirmasias kovas, tarpusavyje susitiko dėl trečiosios vietos, kur pajėgesnis ir stipresnis buvo Deividas Daividavičius, kuris ir užėmė trečiąją vietą. Sekantis kovoti išėjo Hubertas Kalinauskas. Jis kovojo iki 76 kg svorio kategorijoje. Pralaimėjęs savo pirmąją kovą stipriam priešininkui iš Ukmergės sporto klubo, Hubertas del trečiosios vietos taip pat turėjo nusileisti daugiau patyrusiam priešininkui. 

Sekantis ant kilimo išėjo Mindaugas Bartkus. Jis kovojo suaugusiųjų amžiaus grupėje, iki 84 kg svorio kategorijoje. Pirmoje kovoje "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas susitiko su priešininku iš Raseinių sporto klubo "Pantera". Padaręs lemiamą klaidą Mindaugas turėjo pripažinti varžovo pranašumą. Dėl trečiosios vietos Mindaugo laukė labai stiprus varžovas iš Vilniaus sporto klubo "Smauglys", kur jokių šansų priešininkui nepaliko mūsų klubo kovotojas, ko pasekoje ir šventė pergalę bei užėmė trečiąją vietą. 

Paskutinis ant kilimo išėjo Ernestas Slavinskas. Jis kovojo veteranų amžiaus grupėje, iki 84 kg svorio kategorijoje. Pirmoje kovoje Ernestas susitiko su priešininku iš Latvijos sporto klubo, kur neužilgo šventė pergalę skausmingu smaugimo veiksmu. Finale Ernestas taip pat nepaliko jokių šansų savo varžovui, ko pasekoje šventė greitą pergalę skausmingu kojos laužimo veiksmu ir užėmė pirmąją vietą bei tapo čempionu.

Mūsų komanda tokio rango varžybose dalyvavo pirmą kartą. Šios varžybos parodė mūsų kovotojų klaidas ir trūkumus, ant ko dar reikia gerai padirbėti. Bet džiugina tai, kad kovotojai parodė charakterį ir gerą techniką, pasisėmėme neįkainuojamos patirties.

Daugiau nuotraukų iš varžybų rasite mūsų Facebook paskyroje »»  
Straipsnį perskaitė: 508

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]