2016-10-01, 09:47
newsAtviras Europos grappling čempionatas 2016
Rugsėjo 24 dieną Garliavos sporto ir kultūros centre praūžė atviras Europos grapplingo čempionatas, kuriame dominavo šeimininkai, laimėję nemažai aukso medalių ir iškovoję 4 grapplingo čempionų diržus, išskyrus moterų, tarp kurių stipriausia buvo Latvijos atstovė.
Šiame čempionate dalyvavo: Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Azerbaidžano, Ukrainos, Kazachstano ir Airijos sportininkai, o taip pat ir mūsų MMA ir BJJ (brazilian jiu-jitsu) kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda.

Varžybas atidarė Lietuvos Grappling federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris pasidžiaugė sportininkų gausumu.

Pirmasis ant kilimo išėjo mūsų jaunasis sportininkas Vladimir Prodous. Jis kovojo U-17 grupėje, iki 52 kg svorio kategorijoje. Mūsų kovotojui tai buvo pirmosios tokio rango varžybos. Pirmąją kovą Vladimiras laimėjo per pratęsimo laiką padaręs gražų metimą, kuris ir garantavo jam pergalę. Antroje kovoje "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas užtruko tik 7 sekundes, pagavęs priešininką ant skausmingo giljotinos smaugimo veiksmo, kuris ir atnešė Vladimirui pergalę bei čempiono vardą Europos grapplingo čempionate. Nors Vladimirui tai buvo pirmosios tokio rango varžybos, jis kovojo labai techniškai ir gražiai.  

Sekantis ant tatamio išėjo antrasis "LUTADOR KLAIPĖDA" treneris Nerijus Mažutis. Jis kovojo iki 84 kg svorio kategorijoje, veteranų grupėje. Pirmoje kovoje Nerijus susitiko su Latvijos kovotoju ir ją laimėjo gražiu skausmingu trikampiu kojų smaugimu. Finale mūsų klubo kovotojo laukė oponentas iš Lietuvos. Šią kovą "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojas pralaimėjo ir turėjo tenkintis sidabro medaliu.  

Klaipėdos ekipos treneris E. Slavinskas teigė: "Jog klaipėdiečių komanda dar labai jauna, ir tokio rango varžybose dalyvavo pirmą kartą, bet rezultatai tikrai geri. Tai labai džiugu."

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir čempionų diržais.

Mūsų komanda dėkoja už materialinę pagalbą UAB "ANISTA" direktoriui Zigmui Širvinskui.

Varžybų metu buvo filmuojama, todėl finalines kovas ir kitų kovų gražiausias akimirkas galėsime išvysti per SPORT1 TV.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1195

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]