2016-09-26, 13:46
newsAtviras Europos grapplingo čempionatas
Rugsėjo 24 dieną Garliavos sporto ir kultūros centre praūžė atviras Europos grapplingo čempionatas, kuriame dominavo šeimininkai, laimėję nemažai aukso medalių ir iškovoję 4 grapplingo čempionų diržus, isskyrus moteru, tarp kuriu stipriausia buvo Latvijos atstove.
Europos čempionate dalyvavo: Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Azerbaidziano, Ukrainos, Kazachstano ir Airijos sportininkai.
Šiame čempionate dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ (brazilian jiu-jitsu) kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda.
Varžybas atidarė Lietuvos Grappling federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris pasidžiaugė sportininkų gausumu.
Varžybų metu buvo filmuojama, todėl finalines kovas ir kitų kovų gražiausias akimirkas galėsime išvysti per SPORT1 TV.
Pirmasis ant kilimo išėjo mūsų jaunasis sportininkas Vladimir Prodous. Jis  kovojo U-17 grupėje, iki 52 kg svorio kategorijoje. Musu kovotojui tai buvo pirmosios tokio rango varzybos. Pirmaja kova Vladimiras laimejo per pratesimo laika padares grazu metima, kuris ir garantavo jam pergale. Antroje kovoje "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojas uztruko tik 7 sekundes, pagaves priesininka ant skausmingo giljotinos smaugimo veiksmo, kuris ir atnese Vladimirui pergale ir cempiono varda Europos grapplingo cempionate. Nors Vladimirui tai buvo pirmosios tokio rango varzybos, jis kovojo labai techniskai ir graziai.  

Sekantis ant tatamio išėjo antrasis "LUTADOR KLAIPĖDA" treneris Nerijus Mažutis. Jis kovojo iki 84 kg svorio kategorijoje, veteranu grupeje. Pirmoje kovoje Nerijus susitiko su Latvijos kovotoju ir ja laimejo graziu skausmingu trikampiu koju smaugimu. Finale musu klubo kovotojo lauke oponentas is Lietuvos. Sia kova "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojas pralaimejo ir turejo tenkintis sidabro medaliu.  

Klaipėdos ekipos treneris E. Slavinskas teigė: "jog klaipėdiečių komanda dar labai jauna, ir tokio rango varžybose dalyvavo pirmą kartą, bet rezultatai tikrai geri. Tai labai džiugu". Noreciau padekoti uz materialine pagalba UAB "ANISTA" direktoriui Zigmui Sirvinskui vykstant i varzybas.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir čempionų diržais.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 658

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]