2015-01-30, 16:14
newsAtviras Europos jiu-jitsu čempionatas Lisabonoje

Portugalijos sotinėje Lisabonoje sausio 21-25d., vyko atvirasis Europos jiu-jitsu čempionatas, kuriame dalyvavo buvęs sambo trenerio Arsenijaus Jefišovo auklėtinis Marius Rudnickas, šiuo metu aktyviai treniruojantis ir gilinantis žinias BJJ (brazilian jiu-jitsu) ir MMA klube "LUTADOR KLAIPĖDA".

Europos jiu-jitsu čempionatas šiemet sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus. Portugalijos sostinėje varžėsi net 3400 sportininkų. Marius kovojo mėlynų diržų grupėje, amžiuje nuo 18 iki 30 metų. Šioje amžiaus grupėje kovojo net 39 dalyviai.

Pirmą kovą "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas pradėjo su Lenkijos atstovu. Šią kovą Marius laimėjo per minutę laiko ant kojos laužimo.

Antra kova vyko su JAE (Jungtiniai Arabų Emiratai) kovotoju. Šioje kovoje pergalę anksčiau laiko rankos laužimu taip pat šventė "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas.

Trečioje kovoje Rudnickas susitiko vėl su JAE imtynininku. Ir šią kovą Marius laimėjo anksčiau laiko trikampiu kojų smaugimu.

Ketvirtoje kovoje mūsų klubo kovotojo laukė labai stiprus ir galingas Vokietijos varžovas. Šią kovą Marius pralaimėjo vos vienu tašku ir turėjo tenkintis trečiąja vieta.

"LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Marius Rudnickas atvirajame Europos jiu-jitsu čempionate užėmė trečiąją vietą ir paėmė bronzos medalį. Norėčiau pažymėti, kad tokio lygio jiu-jitsu varžybose Marius kovojo pirmą kartą, ir visas kovas baigė anksčiau laiko, tas daug ką pasako apie mūsų kovotoją.