2016-01-25, 10:36
newsAtviras grapplingo čempionatas Vilniuje
Sausio 23d. vyko atviras Vilniaus miesto grapplingo čempionatas, kuriame varžėsi net 250 graplingo imtynininkų iš visos Lietuvos, pats čempionatas vyko daugiau nei aštuonias valandas, o nugalėtojui išsiaiškinti buvo paruošti net keturi tatamiai.
 
„Iki šiol visi turnyrai vykdavo ant trijų kilimų vidutiniškai penkias šešias valandas. Šįkart matydami, jog dalyvių skaičius bus rekordinis, paruošėme ketvirtą tatamį. Kitu atveju, dalyviams būtų tekę dėl titulų kovoti gerokai po pusiaunakčio“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.
 
Šiame Vilniaus miesto grapplingo čempionate varžėsi ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda. Komandą atstovavo: Vitalijus Orlovas, Augustas Gavutis, Irmantas Zubrickis ir mūsų klubo antrasis treneris Nerijus Mažutis. 
Pirmasis ant tatamio išėjo Vitalijus Orlovas. Jis kovojo U-17 amžiaus grupėje, iki 64 kg. Vitalijus pirmąją kovą laimėjo skausmingu rankos laužimu, antrąją kovą Vitalijus taip pat laimėjo, bet tik smaugimo veiksmu. Finale "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas V. Orlovas susitiko su stipriu atletu iš Vilniaus, bet ir čia mūsų klubo kovotojas parodęs tikrai vyrišką charakterį laimėjo kovą taškais ir užėmė garbingą pirmąją vietą. 
Antrasis ant kilimo išėjo Augustas Gavutis. Jis kovojo taip pat U-17 amžiaus grupėje, +76 kg svoryje, kur svoris jau neribojamas yra. Norėčiau pažymėti, kad Augustas tokio rango varžybose dalyvavo pirmą kartą ir pasirodė sėkmingai. Pirmąją kovą Augustas laimėjo per papildomą laiką taškais. Finale mūsų klubo kovotojo laukė labai patyręs ir stiprus varžovas, turintis didelę tokių varžybų patirtį. Finale Augustas pralaimėjo ir užėmė antrąją vietą. 
Trečiasis ant tatamio išėjo Irmantas Zubrickis. Jis kovojo U-19 amžiaus grupėje. Irmantas kovojo sunkesnėje iki 68 kg svorio grupėje, nes iki 64 kg svoryje kur ir kovoja mūsų klubo kovotojas neatsirado varžovų, todėl buvo perkeltas į sunkesnę kategoriją. Pirmąją kovą Irmantas pralaimėjo labai stipriam varžovui iš Vilniaus. Antrąją kovą "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas laimėjo skausmingu rankos laužimu ir užėmė trečiąją vietą. 
Paskutinis ant kilimo išėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" antrasis treneris Nerijus Mažutis. Jis kovojo veteranų grupėje, +76 kg svoryje, kur svoris neribojamas. Pirmąją kovą Nerijus laimėjo taškais prieš žymiai sunkesnį priešininką iš Vilniaus. Finale Nerijaus laukė vėl sunkesnis ir stiprus varžovas iš Vilniaus. Šia kovą Nerijus pralaimėjo ir užėmė garbingą antrąją vietą.                                                                           

Šiuo turnyru pradėtas geriausių graplingo imtynininkų reitingavimo procesas. Savo reitingo taškus graplingo imtynininkai artmiausiu metu galės papildyti Pakruojyje vasario 14 dieną, kai vyks atvirasis šio miesto čempionatas.
 
Besibaigiant metams, geriausi kovotojai bus apdovanoti piniginėmis premijomis. 

Tą pačią dieną sausio 23, vakare, muzikiniame klube "New York" vyko kitas MMA kovų renginys "Valetudo Fight Night 5" turnyras. Kurio metu mes galėjome išvysti net 10 MMA kovų. Šiame kovų turnyre dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Grėjus Delininkaitis. Grėjaus varžovu buvo pajėgus ir patyręs kovotojas Tomas Bajorinas iš "Valetudo MMA akademijos" klubo. Grėjus kovojo iki 84 kg svorio grupėje. Įpusėjus kovai antrajame raunde Grėjus padarė esminę klaidą ir tuo pasinaudojo jo varžovas, ko pasekoje Tomas Bajorinas laimėjo kovą skausmingu trikampiu kojų smaugimu. 

Mūsų klubo komanda abejose varžybose pasirodė sėkmingai, pasisėmė neįkainuojamos patirties, nes kai kurie kovotojai tokio rango varžybose dalyvavo iš viso pirmą kartą. Šios abi varžybos parodė mūsų klubo kovotojų klaidas ir spragas, kurias ateityje stengsimės ištaisyti ir daugiau jų nekartoti.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1020

Įvertinimas: Įvertinimas: 5.0/1

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]