2013-11-24, 14:33
newsAtviras MMA mėgėjų čempionata​s Jurbarke
2013m. lapkričio 9d. Jurbarke vykusiame atvirame Lietuvos MMA mėgėjų čempionate dalyvavo kovos klubo "Lutador Klaipėda" komanda. Į uostamiestį parvežtas vienas aukso medalis.
Šiame čempionate varžėsi per 100 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Prienų, Jurbarko, Šiaulių ir Klaipėdos. Iki 17 metų dalyvavo trys mūsų klubo kovotojai: Naurimas Taraškus, Evaldas Drevinskas ir Elijus Daujotas. 

Pirmas į oktagoną žengė Naurimas Taraškus. Jis dalyvavo iki 60 kg grupėje. Antrojo raundo atkaklios kovos pabaigoje Naurimas pralaimėjo. Sekantis į oktagoną iki 65 kg ėjo Evaldas Drevinskas, deja jis taip pat pralaimėjo labai pajėgiam priešininkui iš Vilniaus "Smauglys" klubo. Pralaimėjo ir Elijus Daujotas kuris dalyvavo iki 75 kg svorio kategorijoje. Jis taip pat pralaimėjo iš Vilniaus "Smauglys" klubo priešininkui. Noriu pažymėti, kad visi trys sportininkai sportuoja tik mėnesį laiko, dėl to neturėdami patirties ir pralaimėjo, bet parodė tikrai vyrišką charakterį kovoje.

Sekantis suaugusiųjų grupėje iki 72 kg į oktagoną žengė mūsų klubo kovotojas Raimondas Zeniauskas. Parodęs labai gražią ir technišką kovą Raimondas pralaimėjo priešininkui kelių taškų persvara. Paskutinis į narvą žengė iki 84 kg Mažvydas Pieža. Parodęs puikią ir nuostabią kovos techniką jis laimėjo abi kovas ir tapo savo grupėje čempionu.

Straipsnį perskaitė: 1804

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]