2016-05-14, 08:52
newsAtviras MMA mėgėjų čempionatas Molėtuose
Molėtuose gegužės 7 d. vyko atviras MMA mėgėjų čempionatas, kurį organizavo Molėtų sporto klubas „Igoramas“, Molėtų kūno kultūros ir sporto centras ir Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacija.

Į Molėtus atvyko sporto klubai iš Jurbarko, Raseinių, Vilniaus, Klaipėdos, Šakių, Švenčionių ir svečiai iš Latvijos bei Lenkijos. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubas "LUTADOR KLAIPĖDA", kurį atstovavo Jonas Ciplys, Irmantas Zubrickis, Titas Kijauskas ir Augustas Gavutis. Kovos vyko ne kaip įprasta MMA kovoms, t.y. oktagone, bet ant tatamio.

Pirmas ant tatamio išėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Jonas Ciplys. Jis kovojo iki 14 metų amžiaus grupėje ir + 65 kg svorio kategorijoje, kur svoris jau neberibojamas.
Pirmoje kovoje Jono priešininkas buvo iš Vilniaus "Vendettos" sporto klubo. Parodęs gražią techniką, Jonas antrame raunde išplėšė pergalę skausmingu trikampiu kojų smaugimu.
Finale mūsų klubo kovotojo laukė kovotojas iš Latvijos, "Sev Arch" sporto klubo (Ryga), kuris svėrė net 104 kg. Kovai prasidėjus, kurį tai laiką kova tęsėsi stovėsenoje ir tai buvo labai palanku mums, bet Jonui padarius klaidą, Latvijos kovotojas kovą pervedė į parterį ir laimėjo skausmingu rankos laužimo veiksmu. Jonas užėmė antrą vietą savo svorio kategorijoje.

Sekantis ant tatamio išėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Irmantas Zubrickis. Jis kovojo iki 17 metų amžiaus grupėje ir iki 66 kg svorio kategorijoje.
Pirmoje kovoje Irmanto laukė priešininkas iš Molėtų "Igoramas" sporto klubo. Parodęs gražią ir nepriekaištingą techniką mūsų klubo kovotojas šią kovą laimėjo per 15 sekundžių, skausmingu smaugimo veiksmu.
Sekančioje kovoje Irmanto laukė priešininkas iš Raseinių, "Panteros" sporto klubo, bet ir šią kovą "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas laimėjo per 20 sekundžių skausmingu rankos laužimo veiksmu, nepalikdamas jokių šansų savo priešininkui.
Finale Irmanto laukė kitas priešininkas iš Molėtų, "Igoramas" sporto klubo. Parodęs gražią ir technišką kovą Irmantas laimėjo per 20 sekundžių skausmingu rankos laužimo veiksmu ir tapo čempionu savo svorio kategorijoje bei užėmė pirmą vietą.
Irmantui tai buvo labai geras startas prieš gegužės pabaigoje įvyksiancią MMA kovą Lenkijoje, kur jo lauks stiprus priešininkas.

Sekantis ant tatamio išėjo mūsų klubo naujokas Titas Kijauskas, kuris pas mus treniruojasi tik antrą mėnesį. "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas kovojo iki 17 metų amžiaus grupėje ir iki 78 kg svorio kategorijoje.
Pirmoje kovoje Tito laukė kovotojas iš Molėtų "Igoramas" sporto klubo. Šią kovą mūsų klubo atletas galėjo laimėti skausmingu veiksmu, bet pritrūko patirties ir pralaimėjo.
Sekančioje kovoje, dėl trečios vietos, Titas nors ir parodė charakterį, bet turėjo tenkintis pralaimėjimu.

Paskutinis ant tatamio išėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Augustas Gavutis. Jis kovojo iki 17 metų amžiaus grupėje ir iki 84 kg svorio kategorijoje.
Pirmoje kovoje Augusto laukė priešininkas iš Vilniaus, "Warriors Team" sporto klubo. Prasidėjus kovai, ilgą laiką ji tęsėsi stovėsenoje, o įpusėjus pirmam raundui ir einant į pabaigą, kova perėjo į parterį, kur mūsų klubo atletas kovą užbaigė ir ją laimėjo skausmingu rankos laužimo veiksmu.
Finale Augusto laukė labai stiprus ir patyręs kovotojas iš Šakių, "Ošimas" sporto klubo, Ignas Vaičiūnas. Kovai prasidėjus ir įpusėjus, ji beveik visą laiką tęsėsi stovėsenoje, kur ryškios persvaros neturėjo nei vienas, nei kitas kovotojas. Tik antrame raunde didesnę persvarą turėjo kovotojas iš Šakių, ko pasekoje teisėjai, pasibaigus kovos laikui, skyrė pergalę atletui iš "Ošimas" sporto klubo. "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas užėme garbingą antrą vietą.

Mūsų komanda varžybose pasirodė itin gerai, nes iš keturių dalyvavusių kovotojų net trys kovojo finale. Buvo užimtos dvi antros ir viena pirma vieta. Įgavome neįkainojamos patirties tokio rango varžybose. Sekantys startai mūsų laukia Grappling Baltijos šalių žaidynėse, kurios vyks už dviejų savaičių.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1326

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]