2016-04-12, 16:29
newsAtviras ringas pas Arvydą Trizno
Šį šeštadienį, balandžio 9 d., vyko atviras ringas sporto klube "TITANIC", kurį organizavo Arvydas Trizno. Kovos vyko pagal bokso ir K-1 (kikbokso) taisykles. Šiame turnyre dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda. Mūsų komandai atstovavo: Irmantas Zubrickis, Vitalijus Orlovas ir Grėjus Delininkaitis.

Pirmas į ringą kopė Irmantas Zubrickis. Jis kovojo pagal bokso taisykles, iki 72 kg svorio kategorijoje. Jo priešininkas buvo Aldas Banelis, kuris yra Arvydo Trizno mokinys. Visus tris raundus vyko apylygė kova, todėl pasibaigus kovos laikui buvo paskelbtos lygiosios.

Antrasis į ringą išėjo Vitalijus Orlovas. Jis kovojo pagal K-1 (kikbokso) taisykles, iki 65 kg svorio  ategorijoje. Jo priešininkas buvo Dovydas Ronkaitis, iš LPBL (Lietuvos profesionalios bokso lygos) klubo, kuris treniruojasi pas Kirilą Psonko. Visus tris raundus vyko labai arši ir agresyvi kova. Niekas iš kovotojų nenorėjo nusileisti, todėl pasibaigus kovai vėl buvo paskelbtos lygiosios.

Paskutinis į ringą kopė Grėjus Delininkaitis. Jis kovojo pagal K-1 taisykles, iki 91 kg svorio kategorijoje, suaugusiųjų grupėje. Jo priešininkas buvo Dimitrij Marcenko, iš LPBL klubo, Kirilo Psonko mokinys. Visus tris raundus vyko labai techniška ir graži kova. Tai vienas, tai kitas kovotojas perimdavo  niciatyvą, bet persvaros neturėjo nė vienas, todėl pasibaigus kovos laikui vėl buvo paskelbtos lygiosios.

Norėčiau padėkoti Arvydui Trizno už pakvietimą dalyvauti šiame puikiame turnyre. Turnyras buvo gerai organizuotas. Tai buvo puiki proga sustiprinti kovą stovėsenoje mūsų klubo kovotojams bei pasisemti
kovinės patirties jauniems kovotojams.

Kitą šeštadienį vykstame į didelį MMA turnyrą Raseiniuose, kur mūsų klubo kovotojas Augustas Gavutis bandys kovoti dėl Baltijos šalių MMA mėgėjų čempiono diržo.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1206

Įvertinimas: Įvertinimas: 5.0/1

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]