2016-07-07, 09:20
newsAtviras ringas pas Arvydą Trizno
Šį šeštadienį, liepos 2 d., vyko atviras ringas sporto klube "TITANIC", kurį organizavo šio sporto klubo bokso treneris Arvydas Trizno. Tai buvo puiki proga pasisemti kovinės patirties jauniems kovotojams. Kovos vyko pagal bokso, K-1 (kikbokso) ir grapplingo taisykles. Šiame turnyre dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda. Mūsų komandą atstovavo Irmantas Zubrickis, Vitalijus Orlovas ir Grėjus Delininkaitis.

Pirmieji į ringą išėjo Irmantas Zubrickis ir Vitalijus Orlovas. Jie kovojo pagal grapplingo (imtynių) taisykles, iki 68 kg svorio kategorijoje. Tik prasidėjus kovai Vitalijus ėmėsi iniciatyvos, bet greitai Irmantas kovą pakreipė savo naudai, ko pasekoje ir šventė pergalę rankos skausmingu laužimu.

Sekantis į ringą kopė Grėjus Delininkaitis. Jis kovojo pagal K-1 (kikbokso) taisykles, iki 94 kg svorio kategorijoje, suaugusiųjų grupėje. Jo priešininkas buvo Aleksej Stankevič, iš LPBL (Lietuvos profesionalaus bokso lygos) klubo. Aleksej šiuo metu treniruojasi pas bokso trenerį Dmitrij Baranovskij. Grėjaus priešininkas buvo net 7 kg sunkesnis už mūsų klubo kovotoją. Pirmame raunde, prasidėjus kovai, Grėjus netikėtai praleido smugį iš kojos ir gavo lengvą nokdauną. Teisėjui leidus tęsti kovą toliau, visus tris raundus vyko labai techniška ir graži kova. Tai vienas, tai kitas kovotojas perimdavo iniciatyvą, bet persvaros neturėjo nei vienas, todėl pasibaigus kovos laikui, pagal taisykles, pergalė buvo skirta Aleksej Stankevič iš LPBL klubo.

Norėčiau padėkoti Arvydui Trizno už pakvietimą dalyvauti šiame puikiame turnyre. Turnyras buvo gerai organizuotas. Tai buvo puiki proga sustiprinti kovą stovėsenoje ir pasisemti neįkainuojamos patirties mūsų klubo kovotojams.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1733

Įvertinimas: Įvertinimas: 3.0/4

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]