2019-10-28, 15:35
newsBushido S.W.A.T. 74 turnyras "Saulės mūšis"
Šeštadienį Šiaulių arenoje vyko tarptautinis bushido S.W.A.T. 74 turnyras "Saulės mūšis". Turnyre iš viso vyko 12 kovų, kuriose kovėsi ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš Latvijos bei Armėnijos.

Mūsų klubą "LUTADOR KLAIPĖDA" atstovavo trys kovotojai: Danila Matiukov, Mindaugas Bartkus bei Deividas Daividavičius, kuris ir šventė pergalę po susitikimo kovoje su Mindaugu Kairiu. Visos kovos vyko pagal ZST taisykles, kur smugiai parteryje (ant zemes) i galva negalimi. 

Pirmas į ringą žengė Danila Matiukov. Jo priesininkas buvo is Siauliu sporto klubo Laurynas Vaiciulis. Kovai tik prasidejus Laurynas is karto puole i ataka, bet buvo sustabdytas. Veliau prasidejus antrajam raundui musu klubo kovotojas Danila Matiukov pereme iniciatyva i savo rankas ir pervede kova i parteri, kur buvo zymiai pranasesnis. Nors kova buvo graži ir techniška teisėjai po kovos paskelbė lygiąsias.


Sekantis į ringą žengė Mindaugas Bartkus. Jo varzovas is Kauno sporto klubo Tomas Vestartas. Kova is pradziu prasidejo stovesenoje, veliau Mindaugas kova pervede i parteri, ant zemes, ir vos nepadare skausmingo veiksmo, bet varzovas paskutiniu momentu issisuko. Prasidejus antrajam raundui "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojas savo varžovui nepaliko jokių šansų ir kovą užbaigė antrajame raunde skausmingu rankos laužimo veiksmų. Mindaugas svente uztikrinta pergale.


Paskutinis į ringą išėjo Deividas Daividavičius. Jis kovojo paskutinėje ir pagrindinėje vakaro kovoje dėl čempiono taurės. Šioje kovoje Deividas savo varžovui nepaliko jokių šansų. "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojas sugriebe varzovui uz kaklo ir pervede kova i parteri. Net ir guledamas ant nugaros, jis islaike dominuojancia pozicija, o M. Kairiui nesiseke issilaisvinti is varzovo gniauztu. Deividas kontroliavo visą kovos eigą ir neužilgo kovą užbaigė skausmingu giljotinos smaugimo veiksmų. Ko pasekoje ir iškovojome čempiono taurę. 

Visi kovotojai parodė gražias, techniškas ir puikias kovas. Norėčiau padėkoti savo mokiniams už parodytą ryžtą ir vyriska charakteri siekiant pergalės ir parodytas gražias ir techniškas kovas. Dabar laukia Lietuvos MMA cempionatas.
Straipsnį perskaitė: 25

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]