2015-12-21, 09:09
newsBušido turnyras "S.W.A.T. 55" Tauragėje
Vis dažniau S.W.A.T turnyrai yra organizuojami mažuose miestuose. Tai puiki proga pasirodyti ne tik profesionaliems kovos menų propaguotojams, bet ir sparčiai tobulėjantiems jauniems Lietuvos bei užsienio kovotojams. Tauragėje bušido aistros kunkuliavo jau ketvirtą kartą.
Šiame mišrių kovų turnyre prieš lietuvius stojo dviejų kaimyninių šalių atstovai: iš Latvijos ir Lenkijos.

Šiame turnyre sėkmingai dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda.

Varžybos vyko ne oktagone, kaip įprasta tokioms kovoms, bet ringe.

Pirmasis į ringą išėjo mūsų klubo kovotojas Irmantas Zubrickis.Jis kovojo pagal MMA ZST taisykles (parteryje negalimi smūgiai į galvos sritį). Irmantas kovojo su priešininku, kuris buvo 5 kg sunkesnis už mūsų kovotoją, nes Irmanto priešininkas nenumetė svorio, kurį reikėjo padaryti. Irmantas kovojo iki 66 kg svorio grupėje. Jo priešininku buvo varžovas iš Vilniaus klubo "Rings" Aivaras Bubelis. Kova baigėsi greitai. Įpusėjus antrajai pirmojo raundo minutei pergalę skausmingu trikampiu kojų smaugimo veiksmu iškovojo klaipėdietis Irmantas Zubrickis.

Sekantis į ringą žengė "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Grėjus Delininkaitis. Jis taip pat kovojo pagal MMA ZST taisykles. Mūsų klubo kovotojas kovojo iki 84 kg svorio kategorijoje. Grėjaus priešininkas buvo iš Vilniaus klubo "Rings" Evinas Pavlovas. Susirėmimas baigėsi dar pirmajame raunde, per pirmą minutę. Tik prasidėjus kovai ir apsikeitus smūgiais į Grėjaus gniaužtus Evinas papuolė dar stovėsenoje. Kaklo laužimo veiksmas nedavė savų vaisių, tad vis dar laikydamas priešininko sprandą savose rankose, klaipėdietis užsišoko ant jo ir parvertė ant žemės. Skausmingas smaugimas tęsėsi jau ant grindų, po to "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas perėjo ant trikampio kojų smaugimo kol galiausiai vilnietis pasidavė. Mūsų klubo kovotojas šventė greitą, efektingą bei užtikrintą pergalę. 

Paskutinis į ringą kopė mūsų klubo kovotojas Martynas Rudnickis. Martynas kovojo iki 75 kg svorio kategorijoje. "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojo priešininku buvo iš Tauragės klubo "Taurris" Dainius Gedvilas. Iš pradžių apsikeitę smūgiais stovėsenoje, vėliau kovotojai ėmė imtyniauti ant ringo grindų. Kurį laiką ieškojęs tinkamos pozicijos, galiausiai „Taurris“ atstovas užlaužė mūsų kovotojui ranką ir, šventė pergalę. 

Mūsų "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda šiame bušido turnyre pasirodė gerai. Per šiuos metus mūsų komanda labai patobulėjo, įgavo neįkainuojamos varžybinės patirties ir reikia manyti kitais metais atstovausime Klaipėdos miestą dar geriau įvairaus rango varžybose.

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnis "Klaipėda" dienraštyje »»
Straipsnį perskaitė: 1436

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]