2014-12-09, 10:39
newsGraži pergalė "Bushido SWAT 44" turnyre

Praėjusį šeštadienį gruodžio 6 d., 19:00 val. Tauragėje arenoje „Fortūna” vyko jau labai išpopuliarėjęs „Bushido SWAT 44” turnyras, kuriame Bušido aistruoliai turėjo galimybę ringe išvysti gerai žinomus Lietuvos ir užsienio kovotojus.

 

“SWAT” - tai Lietuvos Bushido Federacijos organizuojamas kovinių sporto šakų turnyrų ciklas Lietuvoje, siekiant populiarinti kovines sporto šakas ir kelti sportininkų meistriškumą. Čia dalyvauja ne tik jau profesionalais tapę dvikovos sporto šakų atletai, bet ir sparčiai kylantys Lietuvos bei užsienio šalių kovotojai. Populiarumu ir profesionalumu nenusileidžiantys didiesiems turnyrams, “SWAT” turnyrai įgavo didelį papuliarumą visoje Lietuvoje, į renginius pritraukdami vis daugiau dvikovių sporto šakų aistruolių.


Šiame turnyre dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Raimondas Zeniauskas. Jis išbandė jėgas su sportininku Vytautu Gaurilčiku iš Šiaulių sporto klubo "Drakonas". Raimondas kovojo pagal MMA ZST taisykles (neleidžiami smūgiai parteryje į galvą). Mūsų klubo kovotojas nuo pat pirmų sekundžių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nepaliko jokių šansų savo varžovui. "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Raimondas Zeniauskas parodė labai gražią, technišką ir šaltakraujišką kovą. Ko pasekoje Raimondas laimėjo kovą rankos laužimu anksčiau laiko.

 

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnį perskaitė: 1873

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]