2019-11-18, 16:18
news"King of Kings" (KOK) turnyras
Vilniaus „Siemens“ arenoje šeštadienį, lapkričio 16 dieną, virė kovų aistros – čia surengtas tradicinis „King of Kings“ (KOK) serijos turnyras, šiemet skirtas bušido kovų Lietuvoje 20-mečiui.

Turnyre dalyvavo kovotojai iš Lietuvos, Italijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Vokietijos, Lenkijos, Ukrainos, Kipro, Japonijos, Suomijos, Turkijos ir Gruzijos. Iš viso įvyko net 15 kovų, iš jų trys buvo apšilimo, jose dalyvavo jauni kovotojai.

Mūsų klubą atstovavo Deividas Daividavičius. Jis kovojo apsilimo kovoje, iki 73 kg svorio kategorijoje. Deivido priešininkas pajėgus kovotojas iš Šiaulių sporto klubo. Kovos formulė du raundai po 4 minutes. Kova prasidėjo stovėsenoje nuo apsikeitimų smūgiais, bet vėliau kovai perėjus į parterį čia ryškią iniciatyvą turėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas. Antrame raunde išryškėjo Deivido pranašumas tiek parteryje, tiek stovėsenoje. Todėl pasibaigus pilnam kovos laikui, teisėjai pergalę skyrė Deividui Daividavičiui. Pergalė mūsų !!! 

Deividas parode gražią ir technišką kovą, buvo visko, ir ivairiu smugiu stovesenoje, ir imtyniu parteryje. "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojas parode vyrišką charakterį bei norą siekiant pergalės. Šaunuolis !!! 
Straipsnį perskaitė: 42

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]