2013-10-29, 13:47
newsKlaipėdiečių triumfas Vokietijoje

Šių metų spalio 13d., Rytų Vokietijos Kotheno mieste įvyko seniausios šios šalies MMA organizacijos FFC turnyras FFC: Cage Fight Night 2.
Tradiciškai kovos vyko metaliniame narve. Turnyro programa buvo paįvairinta K-1, bokso bei graplingo dvikovomis. Šiame turnyre dalyvavo 2 mūsų klubo "Lutador Klaipėda" kovotojai: Mažvydas Pieža ir Marius Rudnickas. 

Pirmas kovą pradėjo Mažvydas Pieža. Jis kovojo su Vokietijos kovotoju Dominique Stetefeld. Mažvydas kovą laimėjo pirmame raunde skausmingu giljotinos veiksmu stovėsenoje. Šią kovą Mažvydas laimėjo per nepilnas 2 minutes.

Sekantis į oktagoną žengė mūsų klubo kovotojas Marius Rudnickas. Jis kovojo su Vokietijoje gyvenančiu lenku Mario Gulawski. Marius kovą laimėjo greičiausiai iš visų tą vakarą vykusių kovų. Rudnickas pergalę pasiekė kelio sąnario laužimu per 39 sekundes. Komandos vadovo Mariaus Mažulio teigimu, Mariaus atliktas laužimas buvo kone gražiausias turnyro pasidavimo veiksmas ir jo žodžiais tariant, dar nė karto nematytas MMA kovose.

Norėčiau pažymėti ir pasidžiaugti, kad abu mūsų klubo kovotojai: Mažvydas Pieža ir Marius Rudnickas kovojo labai taktiškai, techniškai ir šaltakraujiškai, ko pasekoje ir šventė pergales anksčiau laiko.

Straipsnį perskaitė: 1708

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]