2019-11-11, 15:54
newsLietuvos MMA mėgėjų čempionatas
Lapkričio 9 d. Jurbarke įvyko Atviras Mišrių kovos menų MMA čempionatas. Varžybose dalyvavo 139 dalyviai iš 18 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyvių atvyksta kaskart vis daugiau iš Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Marijampolės  Raseinių. Varžybose dalyvavo ir sportininkai iš Latvijos ir Estijos MMA sporto klubų. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Tiek jaunimo, tiek suaugusių kovos pasižymėjo atkaklumu ir techniškomis dvikovomis. 

MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.

Musu kluba "LUTADOR KLAIPEDA" atstovavo penki kovotojai: Vilius Kairys, Nojus Tranavicius, Mantas Paulauskas, Danila Matiukov ir Edvardas Babarskas. 

Pirmieji i oktagona isejo musu jauniausi kovotojai: Vilius Kairys ir Nojus Tranavicius. Vilius Kairys kovojo U-10 amziaus grupeje (iki 10 metu amziaus), iki 31 kg svorio kategorijoje. Pirmaja kova "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojas laimejo skausmingu rankos lauzimo veiksmu ir isejo i finala. Finale uzvire grazi ir techniska kova, kuriai pasibaigus, teisejai  pergale skyre musu varzovui. Vilius uzeme garbinga antraja vieta. Sekantis toje pacioje amziaus grupeje, tik svorio kategorijoje +37 kg, kovoti isejo Nojus Tranavicius. Nojus nepaliko jokiu sansu savo varzovui, ir pasibaigus kovai teisejai pergale skyre musu klubo kovotojui. Nojus tapo Lietuvos cempionu savo amziaus grupeje. 

Po to i narva isejo Mantas Paulauskas. Jis kovojo U-12 amziaus grupeje. Manto svoryje iki 48 kg, varzovu nebuvo, todel buvo perkeltas i aukstesne svorio kategorija iki 52 kg. Siai kovai pasibaigus teisejai pergale skyre varzovui, ir Mantas uzeme garbinga antraja vieta.

Sekantis i oktagona isejo Danila Matiukov. Jis kovojo U-18 amziaus grupeje, iki 77 kg svorio kategorijoje. Sioje svorio kategorijoje buvo daugiausiai dalyviu, net 9. Pirmoje kovoje Danilos lauke pajegus varzovas is Vilniaus sporto klubo. Pirmajame raunde vyko apylyge kova, kuriame niekas neturejo ryskios iniciatyvos. Prasidejus antrajam raundui ir jam ipusejus, kova perejo i parteri, kur Danilos varzovas padare skausminga giljotinos smaugima ir laimejo kova. Musu klubo atstovas is tolimesniu varzybu turejo pasitraukti. 

Paskutinis i narva isejo Edvardas Babarskas. Jis kovojo dviejose svorio kategorijose, iki 84 kg ir iki 93 kg, suaugusiuju amziaus grupeje. Iki 84 kg Edvardo lauke pajegus ir patyres varzovas is Vilniaus sporto klubo. Prasidejus siai kovai, mano nuomone nei pirmajame, nei antrajame raunde niekas neturejo ryskios iniciatyvos is kovotoju. Todel mano nuomone, turejo buti paskirtas papildomas extra raundas, bet teisejai izvelge musu varzovo pranasuma, ir pergale skyre jam. Edvardas uzeme garbinga antraja vieta ir tapo Lietuvos vicecempionu. 

Iki 93 kg svorio kategorijoje Edvardo priesininkas buvo sunkesnis net 8 kg. Bet tai nesutrukde "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojui tapti Lietuvos cempionu. Sia kova Edvardas laimejo skausmingu rankos lauzimo veiksmu. 

Sios varzybos parode musu kovotoju klaidas ir pliusus, ant ko dar reiketu gerai padirbeti, ir i ka atkreipti demesi. Noreciau pagirti musu klubo kovotojus, nes kiekvienas sukovojo pagal savo galimybes ir parode stipru vyriska charakteri. 
Straipsnį perskaitė: 29

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]