2016-02-22, 13:56
newsLietuvos MMA mėgėjų moksleivių pirmenybės
Raseiniuose vasario 20 dieną vyko visame pasaulyje sparčiai populiarėjančių mišrių kovos menų (MMA) pirmenybės. Sportininkai varžėsi dėl LIETUVOS MMA MĖGĖJŲ MOKSLEIVIŲ čempiono titulo. Čempionate dalyvavo 61 sportininkas iš įvairių Lietuvos sporto klubų: Jurbarko „Pantera“, Raseinių „Pantera“, Tauragės „Taurris“, Prienų „Vėjas“, Vilniaus „WARRIORS TEAM“, Klaipėdos „LUTADOR KLAIPĖDA“, Šakių „Ošimas“, Latvijos Cīņas sporto klubas „Profesionālis“, Molėtų „Igoramas“, Vilniaus „Valetudo MMA akademija”, Kauno „Fighter House“, Vilniaus „Vendetta“, Klaipėdos/ATM „JU-KA-DO“.

Šiame čempionate dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda. Komandą atstovavo: Jonas Čiplys, Augustas Gavutis ir Irmantas Zubrickis. Varžybos vyko Raseinių technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje. Čempionato kovos prasidėjo nuo vaikų ir baigėsi devyniolikmečių kovomis. Nors kovos vyko pagal MMA mėgėjų taisykles, kur yra draudžiami pavojingi sveikatai veiksmai (kurie leidžiami tik profesionaliose kovose), tačiau kovinio parako, azarto ir gražių, techniškų momentų netrūko. Šį kartą kovos vyko ne oktagone, bet ant tatamio.

Pirmasis ant tatamio išėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" jaunasis kovotojas Jonas Čiplys. Jis kovojo U-14 (iki 14 metų amžiaus) amžiaus grupėje, +75 kg svorio kategorijoje. Jonas tai buvo pirmosios MMA varžybos, bet pasirodė jis labai gerai ir pagirtinai. Jonas pirmąją kovą pradėjo su 20 kg sunkesniu priešininku, nes šioje svorio kategorijoje nėra ribojamas svoris. Pasibaigus pagrindiniam laikui teisėjai nusprendė skirti papildomą raundą, nes nugalėtojas nebuvo aiškus. Ir čia Jonas padarė esminę klaidą, ko pasekoje ir pralaimėjo. Dėl trečios vietos Jonui išėjus kovoti, varžovas taip ir nepasirodė ant tatamio. "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas užėmė trečiąją vietą. 

Antrasis ant tatamio išėjo Augustas Gavutis. Jis kovojo U-17 amžiaus grupėje, iki 84 kg svorio kategorijoje. Pirmąją kovą Augustas pradėjo su kovotoju iš Latvijos sporto klubo. Visą pirmą raundą kovai vykus stovėsenoje, raundo gale kova perėjo į parterį, ir čia mūsų klubo kovotojas kovą užbaigė skausmingu giljotinos smaugimo veiksmu. Antrąją kovą "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas pradėjo taip pat su kovotoju iš Latvijos. Šioje kovoje Augustas taip pat kovojo vien stovėsenoje. Įpusėjus pirmajam raundui gydytojas sustabdė kovą, nes Latvijos sportininkui stipriai kraujavo nosis nuo patirtų smūgių. Apžiūrėjus sportininką gydytojas nebeleido tęsti kovos ir ją nutraukė. Augustas užėmė garbingą pirmąją vietą. 

Paskutinis ant tatamio išėjo Irmantas Zubrickis. Jis kovojo U-19 amžiaus grupėje, iki 72 kg svorio kategorijoje. "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas pradėjo kovą su atletu iš Vilniaus. Prasidėjus kovai stovėsenoje, ir netikėtai perėjus į parterį Irmantas užbaigė kovą skausmingu rankos laužimo veiksmu. Mūsų klubo kovotojas užėmė garbingą pirmąją vietą. 

Šiose varžybose mūsų klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda pasirodė gerai ir sėkmingai, nes iš dalyvavusių trijų atletų užimtos dvi pirmos vietos ir viena trečia. Kovotojai puikiai susitvarkė su jiems iškeltais uždaviniais. Dabar sekantys startai mūsų laukia kovo 5d., vyksiantis "S.W.A.T" turnyras Klaipėdoje.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 993

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]