2015-05-31, 09:15
newsMMA Jiu-Jitsu Fight 8“ turnyras - Baikerių naktų taurė 2015" - Jadagoniai

Gegužės 30 d. Kauno raj. Jadagoniuose (baikerių naktys) renginyje vyko  „MMA Jiu-Jitsu Fight 8“ turnyras „Baikerių naktų taurė 2015". Turnyro organizatoriai - baikerių klubai „Pegasus“, „Forever free“ kartu su Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacja ir Lietuvos Braziliškojo Jiu Jitsu Asociacija.

Šiame turnyre dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda. Turnyras vyko po atviru dangumi, oras tam buvo palankus. Kovos vyko įtemptai, žiūrovai aktyviai palaikė jiems patikusius sportininkus. Organizatorių tikslas buvo pristatyti įvairius kovos menus.  Kovos vyko pagal MMA (maišyti kovos menai), K-1, BJJ (brazilų jiu-jitsu) ir bokso taisykles. MMA sportininkai yra skirstomi į mėgėjus (kovojama su apsaugomis, parteryje draudžiami smūgiai į galvą) ir profesionalus (naudojamos tik MMA pirštinėlės, o parteryje leidžiami smūgiai į galvą, leidžiama kovoti tik nuo 18 m. ir su spec. pasiruošimu). MMA yra viena iš įdomiausių sporto šakų, kuri vis labiau populiarėja, visi veiksmai yra pritaikomi konkrečiai kovai, daugiausiai imama technika iš džiudžitsu ir muay thai mokyklų, tačiau gali būti naudojama ir karate, sambo, dziudo, bokso ir kitų kovos menų technika. 

Pirmojoje kovoje pagal MMA taisykles susikovė Mantas Markevičius (Šakiai "Ošimas") ir Vitalijus Orlovas ("Lutador Klaipėda"). Pranašesnis buvo klaipėdietis, jis geriau ir tiksliau smūgiavo. Šakietis pervedė kovą į parterį, tačiau ir čia stipresnis ir greitesnis buvo Vitalijus, kuris antro raundo pradžioje atlikdamas smaugimo veiksmą iškovojo pergalę. Vitalijus parodė labai gražią ir įtemptą kovą. 

Antras į oktagoną žengė "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Aldas Banelis. Ši dvikova vyko pagal kikbokso (K-1) taisykles. Aldo laukė daugiau patyręs, stipresnis ir vyresnis priešininkas Lukas Mackevičius (Šakiai "Ošimas"). Jau nuo pat pradžių daugiau tikslesnių smūgių atliko šakietis, tuo tarpu klaipėdietis daugiau gynėsi. Po serijos smūgių referis kovą nutraukė ir pergalę skyrė Lukui Mackevičiui. 

Paskutinis į kovą taip pat pagal MMA mėgėjų taisykles išėjo kovoti Naglis Kanišauskas ("LUTADOR KLAIPĖDA") ir Henrikas Milmontas (Jurbarkas „Panera“). Dvikova vyko permainingai. Agresyviau kovą pradėjo Naglis. Pasikeitus smūgių serijomis kova perėjo į parterį, kur iš pradžių geresnę poziciją išsikovojo klaipėdietis. Tačiau jurbarkiškis sugebėjo išsivaduoti ir atlikus rankos laužimą pergalę iškovojo Henrikas Milmontas.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1714

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]