2012-10-27, 09:37
newsR. Zeniauskas laimėjo III-čią vietą MMA čempionate
2012 m. spalio 27 dieną Rusijoje, Kaliningrado mieste vyko 2012 metų Kaliningrado srities MMA čempionatas. Į čempionatą susirinko apie 100 dalyvių.

Pats turnyras buvo padalintas į dvi grupes - grupę A, kurioje kovotojai kovėsi pagal profesionalų taisykles ir B, kurioje kovotojai kovojo pagal mėgėjų taisykles.

Organizatoriai jau nuo pernai paėmė pavyzdį iš Suomijos MMA mėgėjų čempionato, kai stovėsenoje galimi smūgiai rankomis ir kojomis į galvą, keliais stovėsenoje tik į korpusą, o parteryje visai uždrausti visi smūgiai ir leidžiamas tik parteris. Taip pat grupei B buvo privalomos kojų apsaugos ir šalmai. Tokios taisyklės organizatoriams labai pasiteisino nes atsirado labai daug gerų imtynininkų, kurie panoro sudalyvauti pagal MMA mėgėjų taisykles, nes kaip žinoma, daug imtynininkų vengia MMA kovų, kadangi bijo smūgių.

Šiame MMA čempionate, B grupėje pagal mėgėjų taisykles kovojo ir mūsų MMA (mixed martial arts) ir BJJ (braziliško jiu-jitsu) kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Raimondas Zeniauskas. Turnyro atradimu tapo Ernesto Slavinsko auklėtinis iš Klaipėdos. Raimondas kovojo 70 kg kategorijoje. Jis pirmas dvi kovas baigė anksčiau laiko ir tarp jų nokautavo ir užsmaugė šios kategorijos favoritą iš Dagestano per 17 sekundžių. Pusfinalyje jis pralaimėjo ne vienbalsiu teisėjų sprendimu vietiniam kovotojui ir sukėlė daug dvejonių žiūrovams salėje. Nepatekęs i finalą Raimondas kovojo dėl trečios vietos ir vėl kova tęsėsi pilnus du raundus. Tačiau teisėjai ir vėl norėjo „pasistengti" su savo sprendimu ir tik varžybų organizatoriaus Evgenijo Bochano įsikišimu prieš paskelbiant rezultatą, privertė teisėjus paskelbti Ramondą Zeniauską trečios vietos laimėtoju.

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnis dienraštyje "Vakarų Ekspresas" »»
Straipsnį perskaitė: 1095

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]