2013-02-16, 16:12
newsRealios kovos 13 Vilniuje
Šių metų vasario 9d., Vilniuje įvyko MMA „Realios kovos 13" turnyras. Kuriame dalyvavo mūsų klubo "Lutador Klaipėda" kovotojai: Raimondas Zeniauskas ir Gražvydas Mostys.

Abu kovotojai dalyvavo pagal mėgėjų taisykles. Raimondas dalyvavo iki 70kg, o Gražvydas iki 77kg grupėje. Raimonas Zeniauskas kovojo su „Plungės riterį" atstovavusį Evgenij Vasiljev.

Pergalę I-ame raunde giljotinos veiksmu iškovojo klaipėdietis. Reiktų pažymėti, jog šioje kovoje R. Zeniauskas buvo net 10 kg sunkesnis. Jam kovoti buvo pasiūlyta likus savaitei iki renginio, todėl nespėjęs numesti svorio, netilpo į svorio kategoriją (svėrė 75 kg). Tačiau susitarus komandoms dvikova įvyko. Norėčiau dar pažymėti ir pasidžiaugti, kad Raimondas Zeniauskas kovojo labai taktiškai, techniškai ir šaltakraujiškai, ko pasekoje ir šventė pergalę anksčiau laiko.

Sekantis į oktagoną (narvą) žengė mūsų klubo "Lutador Klaipėda" kovotojas Gražvydas Mostys. Jis kovojo iki 77kg MMA mėgėjų grupėje. Gražvydo priešininkas buvo Vilius Sitniauskas iš Tauragės klubo „Tauris". Pergalę II-ame raunde rankos laužimu iškovojo tauragiškis. Gražvydui iki pergalės pritrūko tik kovinės patirties. Norėčiau pabrėžti, kad abu klubo "Lutador Klaipėda" kovotojai kovojo labai gražiai ir taktiškai.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 2399

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]