2014-11-12, 16:30
newsSėkmingas debiutas atvirame Lietuvos grapling imtynių čempionate

2014m. lapkričio 9dieną Šakiuose vyko Lietuvos atviras grappling imtynių čempionatas į kurį suvažiavo patys stipriausi sportininkai iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Šiame čempionate dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ (brazilian jiu-jitsu) kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda.

Varžybas atidarė Lietuvos Grappling federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris pasidžiaugė sportininkų gausumu ir įteikė sertifikatus naujai į federaciją įstojusiems klubams. Tai buvo penktasis čempionatas, kurį Lietuvos grappling federacija organizavo kartu su Šakių JKSC, Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriumi bei Šakių sporto klubu “Audra”.

 

Varžybose dalyvavo apie 200 dalyvių. Čempionato metu galėjome išvysti pačius stipriausius Lietuvos ir kaimyninių šalių sportininkus, kurių stipriausi dalyvaus 2015 metų balandžio mėnesio 4 d. Kauno sporto halėje, vyksiančiose Grappling Europos taurės varžybose. Čempionato metu buvo filmuojama, todėl finalines kovas ir kitų kovų gražiausias akimirkas galėsime išvysti per SPORT1 TV, laidoje „Čempionai LT“.

 

Pirmieji ant kilimo išėjo mūsų jaunieji sportininkai: Evaldas Drevinskas ir Dovydas Kaunas. Parodę tikrai vyrišką kovotojo charakerį mūsų sportininkai tik per plauką paliko be medalių. Paprasčiausiai Evaldui Drevinskui ir Dovydui Kaunui pritrūko tik patirties, kuri yra įgyjama su metais. Nepasisekė ir mūsų klubo kitam kovotojui Mariui Rudnickui iki 90 kg. Jį jau pirmoje kovoje likimas suvedė su labai patyrusiu ir labai stipriu imtynininku Radvilu Matuku, kuris už savaitės išvyksta i pasaulio Sambo čempionatą Japonijoje. Šioje kovoje Marius turėjo pripažinti Radvilo Matuko pranašumą ir tenkintis pralaimėjimu.

 

Kitiems mūsų klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojams pasisekė labiau. Raimondas Zeniauskas iki 76 kg iškovojo bronzos medalį laimėdamas 2 kovas ir trečią kovą pralaimėjęs labai stipriam ir daugkartiniam Lietuvos jiu-jitsu čempionui jaunimo tarpe.

 

Iki 84 kg veteranų grupėje antrą vietą iškovojo mūsų klubo kovotojas Nerius Mažutis, o trečią vietą nors ir traumuotas, sugebėjo iškovoti kitas mūsų klubo sportininkas Gedas Lukošis.

 

84 kg +, veteranų grupėje antrą garbingą vietą iškovojo "LUTADOR KLAIPĖDA" treneris Ernestas Slavinskas, finale parodęs gražią ir atkaklią kovą, pralaimėdamas tik teisėjų sprendimu labai stipriam ir patyrusiam kovotojui iš Vilniaus.

 

Klaipėdos ekipos treneris E. Slavinskas teigė, jog klaipėdiečių medalių derlius galėjo būti ir gausesnis - nemažai kovų pralaimėta vos minimalia taškų persvara. Mūsų sporto klubas dalyvavo pirmą kartą tokiose varžybose, o jau sugebame dominuoti Lietuvoje. Tai džiugu".

 

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir „Maistas sportui“ įsteigtais prizais. Absoliutus varžybų nugalėtojas buvo apdovanotas 2014 metų grappling imtynių čempiono taure.

 

Dabar mūsų klubo komanda pradės pasiruošimą 2015 metų balandžio 04 dieną vyksiančiose Grappling Europos Taurės varžybos, kuriose išvysime pačius stipriausius grappling imtynių sportininkus iš daugelio Europos šalių.

 

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnį perskaitė: 2309

Įvertinimas: Įvertinimas: 5.0/1

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]