2015-04-26, 10:05
newsSėkmingas debiutas tarptautiniame MMA turnyre
Šeštadienį, balandžio 25d., Raseiniuose vyko tarptautinis MMA turnyras, kuriame dalyvavo kovotojai iš Latvijos ir Lietuvos įvairių miestų: Šakių, Jurbarko, Raseinių, Klaipėdos, Tauragės, Šiaulių, Utenos ir Kauno. Kovos vyko pagal MMA mėgėjų, kikbokso (K-1) mėgėjų ir profesionalų ir bokso mėgėjų taisykles.
Šiame čempionate dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ (brazilian jiu-jitsu) kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda. Mūsų kovotojai kovojo pagal MMA (mėgėjų) ir K-1 (mėgėjų) taisykles. 
Pirmasis į oktagoną išėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Irmantas Zubrickis. Jis kovojo pagal MMA (mėgėjų) taisykles. Irmanto priešininkas buvo iš Šakių klubo. Kovai prasidėjus vyko permaininga kova. Bet kuo toliau kova vyko, tuo labiau matėsi, kad Irmantas yra daugiau susikaupęs ir pasiruošęs kovą laimėti. Antrajame raunde kova perėjo į parterį (kova ant žemės) ir mūsų klubo kovotojas pasinaudojęs susidariusia situacija atliko rankos skausmingą veiksmą ir tuo pačiu išplėšė pergalę. Irmantas kovojo labai techniškai ir taktiškai, todėl ir šventė pergalę.
Sekantys į narvą (oktagoną) žengė "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojai: Vitalijus Orlovas ir Aldas Banelis. Jie kovojo pagal K-1 (mėgėjų) taisykles. Vitalijaus priešininkas buvo pajėgus atletas iš Šiaulių klubo, o Aldo priešininkas stiprus kovotojas iš Raseinių. Parodę mūsų kovotojai tikrai vyrišką kovotojo charakerį, kas matėsi ir kovose, turėjo tenkintis pralaimėjimu. Bet norėčiau pabrėžti, kad mūsų klubo sportininkai pralaimėjo tik teisėjų sprendimu ir dėl to kad paprasčiausiai pritrūko patirties. Nes abu kovojo tokiose varžybose pirmą kartą. 
Paskutinis į oktagoną žengė "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Naglis Kanišauskas. Jis kovojo pagal MMA (mėgėjų) taisykles. Nuo pirmų minučių Naglis perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nepaleido jos iki kovos pabaigos, ko pasekoje, pasibaigus kovai, Naglis šventė pergalę teisėjų sprendimu. Mūsų klubo sportininkas kovojo techniškai ir šaltakraujiškai. 
Klaipėdos ekipos treneris E. Slavinskas teigė, jog klaipėdiečių komanda varžybose pasirodė gerai, nes visiems buvo pirmosios kovos. Tik paprasčiausiai vieniems pasisekė labiau - laimėjo, kitiems mažiau - pralaimėjo. Bet visumoje rezultatai labai geri, kovose pamatėme savo minusus, ko dar trūksta, ant to dabar ir dirbsime. Komanda dar labai jauna ir nepatyrusi, bet užsispyrimo, valios, vyriško charakterio, noro treniruotis ir motyvacijos turi labai daug. Tai labai dziugu. Norėčiau padėkoti mūsų klubo kovotojui Aleksandrui Zbormirskiui, kuris iš tikrųjų daug prisidėjo ruošiant mūsų klubo kovotojus šioms kovoms.        
Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais.

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnį perskaitė: 1573

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]