2015-12-14, 08:33
newsMMA Jiu-Jitsu Fight 9" turnyras
Gruodžio 12 d. Jurbarke vyko kasmetinis tarptautinis „MMA Jiu-Jitsu Fight‘ 9“ turnyras. Žiūrovai galėjo pamatyti 15 dvikovų pagal MMA ir kikbokso (K-1) taisykles. Turnyre dalyvavo svečiai iš Latvijos ir Rusijos. Pagrindinės vakaro kovos vyko dėl "GP Baltic MMA Amateur Champion 72 kg" čempiono diržo. Susikovė vieni iš stipriausių pabaltijo MMA kovotojai, tai Lukas Plečkaitis, Ernestas Varankevičius, Tadas Lilionis, Ivan Jeremenko. Turnyrą atidarė Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas.

Šiame turnyre dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda. Mūsų komandą atstovavo: Augustas Gavutis, Irmantas Zubrickis ir Grėjus Delininkaitis.
Pirmas į oktagoną kovoti išėjo Augustas Gavutis. Jis kovojo iki 78 kg svorio kategorijoje. Jo priešininkas buvo iš Kauno klubo "Adrenalinas" Arnas Morkūnas. Kova pagrinde vyko parteryje, ant žemės, kur pranašesnis buvo mūsų klubo kovotojas. Antrame raunde suėjus vėl į parterį Augustas atliko skausmingą rankos laužimą ir šventė pergalę prieš oponentą iš Kauno klubo.

Sekantis į oktagoną išėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Grėjus Delininkaitis. Jis kovojo iki 87 kg svorio kategorijoje. Jo priešininkas buvo atletas iš Šiaulių klubo „Fighting And Fitness Center“ Simas Garbenis. Kova vyko labai įvairiai, ir stovėsenoje, ir parteryje. Nors mūsų kovotojas buvo lengvesnis už kovotoją iš Šiaulių, tai jam nesutrukdė laimėti. Kad išaiškinti laimėtoją prireikė net papildomo ekstra raundo. Bet paskutiniame raunde Grėjus jau buvo žymiai pranašesnis už savo oponentą ir parteryje, ir stovėsenoje. Pasibaigus kovai teisėjai vienbalsiu sprendimu pergalę skyrė mūsų klubo kovotojui.

Paskutinis į oktagoną įžengė "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Irmantas Zubrickis. Jis kovojo iki 65 kg svorio kategorijoje. Jo priešininkas buvo labai pajėgus atletas iš Latvijos kovos klubo „SEVARCH" Georgij Vaivods. Oponentas iš Latvijos jau turėjo nemažą patirtį bokso ir K-1 srityse. Tik prasidėjus kovai Irmantas praleido stiprų smūgį į nosį ir gydytojas buvo priverstas laikinai sustabdyti kovą, kol sutvarkys nosį. Jau galvojome, kad gydytojas iš viso nebeleis kovoti, bet sustabdžius kraujavimą, gydytojas leido tęsti kovą. Tada Irmantas suprasdamas, kad kovodamas stovėsenoje ir praleidęs dar vieną smūgį, kova bus sustabdyta tada iš tikrųjų. Reikėjo labai greitai veikti, bet čia Irmantas greitai susitvarkė, pervesdamas kovą į parterį ir atlikdamas skausmingą trikampį kojų smaugimą, iškovojo pelnytą pergalę.

Mūsų komanda dar labai jauna ir turinti nedaug patirties tokio rango varžybose. Bet kiekvienas kovotojas puikiai susitvarkė su jauduliu ir sugebėjo parodyti gražią ir puikią kovos techniką. Kiekvienas siekdamas pergalės parodė tikrai vyrišką kovotojo charakterį ir norą nugalėti. Tai labai džiugu. Kitas turnyras mūsų laukia už savaitės Tauragėje. Tad ilsėtis laiko nelabai ir turime.

Organizatoriai turnyru liko patenkinti. Nors diržas atiteko kaliningradiečiui, Lietuvos sportininkas Ernestas Varankevičius tik minimaliu taškų skirtumu, po pratęsimo teisėjų sprendimu liko antras ir tapo "GP Baltic MMA Amateur Champion 72 kg“ vicečempionu. Labai gražios buvo ir jaunųjų sportininkų kovos, kurios nenusileido suaugusiųjų tiek techniškumu tiek rįžtu siekti pergalės. Renginį papuošė šokių grupės „D-EM“ šokėjų pasirodymai.

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnis "Klaipėda" dienraštyje »»
Straipsnį perskaitė: 1053

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]