2022-04-24, 09:23
newsSėkmingas pasirodymas atvirame Baltijos šalių MMA čempionate
Šeštadienį, balandžio 23 d., praūžė atviras Baltijos šalių MMA čempionatas Jonavoje. Dalyvavo daug klubų iš įvairių Lietuvos miestų, bei svečiai iš Estijos, Latvijos ir Suomijos. Dalyvavo beveik 200 kovotojų. 

Mūsų klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komandą atstovavo aštuoni kovotojai: Igor Biriukov, Titas  Ilgas, Lukas Bobrinec, Mustafa Erdem Dogan, Mantas Rupšlaukis, Saulius Limontas, Kajus Pažereckas ir Laimonas Valančius. 

Pirmieji ant tatamio išėjo mūsų patys mažiausieji kovotojai: Igor Biriukov, Titas Ilgas ir Lukas Bobrinec. Jie kovojo U-12 amžiaus grupėje. Igoris dalyvavo varžybose iš viso pirmą kartą. Jis išėjo kovoti su žymiai stipresniu ir patyrusiu priešininku, todėl neužilgo pralaimėjo kovą ir pasitraukė iš tolimesnių varžybų. Sekantis ant tatamio išėjo Titas Ilgas. Jis turėjo tris kovas. Iš kurių vieną laimėjo teisėjų sprendimu, po pratęsimo, kitą laimėjo rankos laužimo veiksmu, o trečią pralaimėjo teisėjų sprendimu. Lukas Bobrinec turėjo vieną kovą, kurią laimėjo skausmingu rankos laužimo veiksmu ir tapo čempionu. 

Po to sekė Mustafa Erdem Dogan ir Mantas Rupšlaukis kovos. Šie vaikinai kovojo U-14 amžiaus grupėje. Mustafa abi kovas baigė anksčiau laiko. Pirmąją kovą laimėjo techniniu nokautu, nes priešininkas nebegalėjo tęsti kovos po Mustafa smūgių per kojas. Antrąją kovą "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas laimėjo skausmingu rankos laužimo veiksmu ir tapo Baltijos šalių čempionu. Mantas Rupšlaukis pirmąją kovą pralaimėjo teisėjų sprendimu būsimam šio turnyro vicečempionui, ir iš tolimesnių kovų iškrito. 

Po to sekė Kajaus Pažerecko ir Sauliaus Limonto kovos. Jie kovojo U-16 amžiaus grupėje. Jos vyko jau oktagone arba narve. Bet abu turėjo pripažinti priešininkų pranašumą. Saulius ir Kajus kovas pralaimėjo teisėjų sprendimu. 

Paskutinis į narvą išėjo Laimonas Valančius. Jis kovojo suaugusiųjų grupėje, MMA light klasėje, kur smūgiai parteryje į galvą draudžiami. Pirmoje kovoje Laimono priešininkas nepasirodė, todėl "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojui buvo įskaityta pergalė. Finale Laimonas turėjo pripažinti kovotojo iš Vilniaus pranašumą ir tenkintis antrąja vieta. 

Norėčiau padėkoti Alanas Bogužas už brazilų jiu-jitsu žinias ruošiantis turnyrui. Taip pat norėčiau padėkoti Edgaras Voitechovkis , Andrius Mažeika ir Lukas Krasauskas už puikias wrestlingo žinias ruošiantis turnyrui. 

Mūsų komanda dar labai jauna ir nepatyrusi, bet labai džiugina tas, kad visi parodė stiprų kovotojo charakterį ir norą laimėti, visi siekė pergalės. Patirtis įgyjama yra tik per kovas, ir varžybose. Kai kurie laimėjo prieš daugiau patyrusius ir stipresnius priešininkus. Džiugina dar ir tas, kad beveik visos kovos ėjo iki galo, ir baigėsi tik teisėjų sprendimu. Tas parodo, kad mūsų vaikų komanda stiprėja. Laimime arba mokinamės.
Straipsnį perskaitė: 40

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]