2015-09-28, 09:13
newsSėkmingas pasirodymas atvirame Europos grapplingo čempionate
Rugsėjo 26 dieną Garliavos sporto ir kultūros centre praūžė atviras Europos grapplingo čempionatas, kuriame dominavo šeimininkai, laimėję nemažai aukso medalių ir iškovoję du grapplingo čempionų diržus.

Europos čempionate dalyvavo: Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Gruzijos, Ukrainos ir Estijos sportininkai. Šiame čempionate dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ (brazilian jiu-jitsu) kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda.

Varžybas atidarė Lietuvos Grappling federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris pasidžiaugė sportininkų gausumu. Varžybų metu buvo filmuojama, todėl finalines kovas ir kitų kovų gražiausias akimirkas galėsime išvysti per SPORT1 TV.

Pirmieji ant kilimo išėjo mūsų jaunieji sportininkai: Naglis Kanišauskas, Irmantas Zubrickis ir Vitalijus Orlovas. Visi trys kovojo U-17 grupėje. Pirmieji kovas pradėjo iki 64 kg grupėje mūsų kovotojai: Vitalijus Orlovas ir Irmantas Zubrickis. Parodęs tikrai vyrišką kovotojo charakerį ir gražią techniką mūsų klubo sportininkas Irmantas Zubrickis užėmė pirmąją vietą ir savo grupėje tapo čempionu. Vitalijus Orlovas užėmė trečiąją vietą ir turėjo tenkintis bronzos medaliu. Toks pat likimas ištiko ir kitą mūsų klubo kovotoją Naglį Kanišauską, kuris taip pat užėmė trečiąją vietą ir gavo Europos čempionato bronzos medalį.

Sekantys ant tatamio išėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojai: Grėjus Delininkaitis, Nerijus Mažutis ir klubo treneris Ernestas Slavinskas. Pirmasis kovoti išėjo iki 84 kg, veteranų grupėje treneris Ernestas Slavinskas. Jis susitiko su Rusijos kovotoju ir laimėjo šią kovą skausmingu veiksmu. Antrasis kovą pradėjo iki 84 kg, taip pat veteranų grupėje antrasis mūsų klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" treneris Nerijus Mažutis. Jo laukė oponentas iš Lietuvos. Nerijus šią kovą taip pat laimėjo skausmingu veiksmu. Finale susitiko du mūsų klubo kovotojai ir pergalę šventė Ernestas Slavinskas, kuris savo grupėje tapo čempionu. Paskutinis kovoti išėjo Grėjus Delininkaitis. Grėjus kovojo suaugusiųjų grupėje iki 84 kg. Pirmąją kovą laimėjęs anksčiau laiko skausmingu veiksmu, mūsų klubo sportininkas išėjo i finalą, kur jo laukė labai stiprus atletas iš Baltarusijos. Grėjus šią kovą pralaimėjo tik per pratęsimo laiką, ir tai padaręs klaidą. Mūsų klubo sportininkas užėmė antrąją vietą ir turėjo tenkintis sidabro medaliu.

Klaipėdos ekipos treneris E. Slavinskas teigė, jog klaipėdiečių komanda dar labai jauna, ir tokio rango varžybose dalyvavo pirmą kartą, bet rezultatai tikrai geri. Tai labai džiugu. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir čempionų diržais.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1559

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]