2022-05-08, 12:40
newsSėkmingas pasirodymas atvirame Klaipėdos grapplingo čempionate
Šeštadienį, gegužės 7d., Klaipėdoje vyko atviras Klaipėdos grapplingo čempionatas. Jame dalyvavo įvairūs Lietuvos kovos klubai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Ukmergės, Švenčionių, Plungės bei svečiai iš Latvijos ir Danijos. 

Mūsų klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" garbę gynė 10 kovotojų: Titas Ilgas, Lukas Bobrinec, Vilius Giedraitis, Mantas Rupšlaukis, Kajus Latakas, Mustafa Erdem Dogan, Eimantas Gaudiešius, Kajus Pažereckas, Gintaras Bobrinec, Saulius Limontas. Iš 10 dalyvavusių kovotojų iškovoti net 8 medaliai: vienas čempionas, 5 sidabro medaliai ir 2 bronzos medaliai. 

Pasirodėme, pasakyčiau visai meblogai, nes grapplingo varžybose visi dalyviai dalyvavo pirmą kartą. Pirmas blynas, ir neprisvilęs. Tas yra labai džiugu ir džiugina. Visi "LUTADOR KLAIPĖDA"  kovotojai parodė gražią techniką, tvirtą charakterį ir norą siekti pergalės. O kad ne visiems pasisekė, nereikia nusiminti. Mūsų komanda dar tik pradeda įsivažiuoti, ir yra labai jauna ir neturinti patirties. Bet patirtis ir yra įgyjama tik per kovas. Taisysime klaidas, ir kitą kartą grįšime dar stipresni, nei buvome iki šiolei. 

Mūsų komandos rezultatai:

1. Lukas Bobrinec,  U-11, 1 vieta.

2. Titas Ilgas,  U-11,  2 vieta.

3. Vilius Giedraitis,  U-11,  2 vieta.

4. Mantas Rupšlaukis,  U-13,  2 vieta. 

5. Mustafa Erdem Dogan,  U-15,  2 vieta. 

6. Kajus Pažereckas,  U-15,  3 vieta. 

7. Gintaras Bobrinec,  U-15,  3 vieta. 

8. Saulius Limontas,  U-17,  2 vieta. 
Straipsnį perskaitė: 31

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]