2015-04-11, 14:29
newsSėkmingas pasirodymas Grappling Europos taurėje
Balandžio 4 dieną Kauno sporto halėje praūžė atviros Europos graplingo taurės varžybos, kuriose dominavo šeimininkai, laimėję net 26 aukso medalius.
Be lietuvių čempionais pavyko tapti tik penkiems Latvijos atstovams, nors turnyre dalyvavo ir sportininkai iš kitų valstybių: Airijos, Indijos ir Vokietijos.
Šiame čempionate dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ (brazilian jiu-jitsu) kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda.

Varžybas atidarė Lietuvos Grappling federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris pasidžiaugė sportininkų gausumu.

Varžybų metu buvo filmuojama, todėl finalines kovas ir kitų kovų gražiausias akimirkas galėsime išvysti per SPORT1 TV.

Pirmieji ant kilimo išėjo mūsų jaunieji sportininkai: Naglis Kanisauskas ir Irmantas Zubrickis. Naglis kovojo U-15 grupėje, iki 68 kg ir užėmė antrąją vietą. Irmantas Zubrickis kovojo U-17 grupėje, iki 60 kg. Parodęs tikrai vyrišką kovotojo charakerį mūsų sportininkas užėmė pirmąją vietą ir tapo čempionu. Norėčiau pažymėti, kad Irmantui tai buvo pirmosios tokio rango varžybos ir jis jas pradėjo su dideliu trenksmu. Šis sportininkas dar ateityje pažers daug grazių pergalių.

Sekantys ant tatamio išėjo "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojai: Egidijus Slavinskas, Grėjus Delininkaitis ir klubo treneris Ernestas Slavinskas. Egidijus Slavinskas kovojo U-19 grupeje, iki 90 kg. Pralaimėjęs labai pajėgiam ir stipriam atletui iš Latvijos, Egidijus užėme garbingą antrąją vietą. Sekantis kovoti išėjo mūsų klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Grėjus Delininkaitis. Grėjus kovojo suaugusiųjų grupėje iki 84 kg. Pirmąją kovą laimėjęs anksčiau laiko skausmingu veiksmu, mūsų klubo sportininkas išėjo i finalą, kur jo laukė labai stiprus, patyręs ir pajėgus atletas Rokas Naruševičius. Grėjus šią kovą pralaimėjo tik todėl, kad paprasčiausiai jam pritrūko patirties tokio rango varžybose.

Iki 84 kg, veteranų grupėje antrą garbingą vietą iškovojo "LUTADOR KLAIPĖDA" treneris Ernestas Slavinskas, pirmąją kovą laimėjęs skausmingu veiksmu, jis išėjo į finalą, kur jo lauke labai stiprus varžovas is Latvijos. Finale parodęs gražią ir atkaklią kovą, pralaimėjo tik dėl teisėjų klaidos.

Klaipėdos ekipos treneris E. Slavinskas teigė, jog klaipėdiečių komanda dar labai jauna, bet jau sugeba dominuoti Lietuvoje. Tai labai dziugu. Sportininkus varžyboms padėjo ruošti antrasis klubo treneris Nerijus Mažutis, tai zmogus kuris iš tikrųjų daug prisideda prie kovotojų ruošimo.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

 

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnį perskaitė: 1546

Įvertinimas: Įvertinimas: 5.0/1

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]