2017-07-11, 09:30
newsSėkmingas pasirodymas "KOK SPECIAL SUMMER EDITION" turnyre
Pirmą kartą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje penktadienį vykusiame bušido turnyre „KOK SPECIAL SUMMER EDITION“ aštuonias pergales iškovojo lietuviai, tris dvikovas nokautais laimėjo svečių kovotojai iš užsienio. Siame turnyre dalyvavo stipriausi kovotojai is Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Vokietijos. Pagrindinėje vakaro kovoje klaipėdietis Tadas Jonkus įtikinama persvara įveikė vokiečių kovos menų garsenybę Arxentą Ismaili.

"KOK SPECIAL SUMMER EDITION" tunyre "LUTADOR KLAIPEDA" garbe gyne Irmantas Zubrickis. Jis dalyvavo iki 67 kg svorio kategorijoje. Kovos formule: 2 raundai po 5 minutes, plius extra raundas 3 minutes. 

Irmanto priesininkas vyresnis, labiau patyres ir stiprus kovotojas is Latvijos: Raimonds Kozlovkis. 

Kova prasidėjo be didesnės žvalgybos – pasipylė smūgių serijos ir maždaug po 15 sekundžių „Lutador Klaipėda“ sporto klubo atstovas I. Zubrickis šoko varžovui į kojas ir bandė užlaužti pėdą. Kova parteryje truko apie minutę, tačiau latvis galiausiai sugebėjo išsisukti ir kova vėl vyko stačiomis. R. Kozlovskis stengėsi daugiau smūgiuoti, o klaipėdietis, esant progai, mėgino pervesti kovą į parterį ir čia atlikti skausmingus laužimo veiksmus. Dar neįpusėjus antrajam raundui Irmantui vėl tai pavyko padaryti ir atlikti skausmingą rankos laužimo veiksmą, po kurio kaimyninės šalies atstovas, neiškentęs skausmo, buvo priverstas pasiduoti. Kova iš viso truko 7 min. 25 sek. Į ringą pasveikinti nugalėtojo kopė buvęs profesionalus kovotojas, dabartinis Seimo narys Kęstutis Smirnovas. „Man itin malonu, kad Klaipėdoje vyksta tokio lygio turnyras. Šis miestas man asocijuojasi su puikiais prisiminimais, kadangi būtent Klaipėdoje prieš 16 metų laimėjau pirmąjį savo čempiono diržą“.

Irmantui tai buvo antroji profesionali MMA kova pagal MMA profesionalu taisykles. Jis si egzamina islaike puikiai.
 
Noreciau padekoti visai "LUTADOR KLAIPEDA" komandai, antrajam klubo treneriui Nerijui Mazuciui, taip pat Grejui Delininkaiciui, K-1 akademijos kovotojui Martynui Daniui, Taurages MMA klubo "TAURRIS" treneriui ir profesionaliam MMA kovotojui Sauliui Buciui ir kitiems, kurie padejo ruostis sioms varzyboms. Taip pat noreciau padekoti papildu komandai "PORT OF SPORT" uz pagalba ruosiantis turnyrui, kuri prekiauja "ALLNUTRITION" maisto papildais.

Nuotraukos iš varžybų »»  
Straipsnį perskaitė: 650

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]