2014-11-30, 18:00
newsSėkmingas pasirodymas MMA mėgėjų čempionate

Jurbarke įvyko antrasis Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas, kuriame dalyvavo sporto klubai iš Šakių „Ošimas ir „Audra, Tauragės „Taurris, Vilniaus „Udar, Jurbarko „Pantera, Klaipėdos „Lutador Klaipėda, Kauno „BJJ Legion, „K-1 karys, „Cunamis, Vilniaus „Smauglys, Raseinių „PanteraSportininkai išbandė savo jėgas, pasisėmė geros patirties. Nemažai kovotojų tai buvo pirmosios MMA mėgėjų varžybos. MMA mėgėjų varžybų taisyklės skiriasi nuo profesionalių MMA kovų tuo, kad yra daugiau draudžiamų veiksmų, tokių kaip smūgiai parteryje į veido sritį, kovojama su apsaugomis ir bokso šalmais. Mėgėjuose negali dalyvauti kovotojai turintys tris ar daugiau profesionalias MMA kovas, kuriose iškovojo pergales.

 

Pirmasis į oktagoną žengė Naurimas Taraškus. Jis dalyvavo iki 65 kg jaunių grupėje (iki 17 metų). Pralaimėjęs pirmąją kovą Naurimas sugebėjo susikaupti ir kovodamas dėl trečios vietos mūsų klubo kovotojas parodė labai gražią, technišką ir šaltakraujišką kovą. Ko pasekoje Naurimas laimėjo kovą kojos laužimu anksčiau laiko ir užėmė trečią vietą.

 

Sekantis suaugusiųjų grupėje iki 72 kg į oktagoną žengė mūsų klubo kovotojas Raimondas Zeniauskas. "Lutador Klaipėda" kovotojas pralaimėjo labai pajėgiam ir stipriam priešininkui iš Vilniaus "Smauglys" klubo, kuris vėliau ir tapo šioje svorio kategorijoje čempionu. Paskutinis į narvą žengė iki 66 kg Jonas Varaška. Jis šioje svorio kategorijoje užėmė antrąją vietą. Jonas treniruojasi Palangoje pas kitą gerą, puikų ir stiprų mūsų klubo kovotoją Gediminą Lukošį.

 

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnį perskaitė: 2022

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]