2018-10-26, 20:35
newsSėkmingas pasirodymas MMA turnyre
Spalio 20 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 175 dalyviai iš 18 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Pakruojo, Raseinių, Šakių ir net iš užsienio – Baltarusijos ir Indijos.

Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.

Siame turnyre dalyvavo ir musu MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPEDA" komanda, kuria atstovavo Deividas Daividavicius ir Danila Matiukov. Turnyre "Atviras ringas Pantera Žalgirio taurė 2018" paimta viena antroji vieta, kurią iškovojo Deividas Daividavičius, iki 70 kg, amžiaus grupėje U-18 ir viena trečioji vieta, kurią iškovojo Danila Matiukov, iki 66 kg, amžiaus grupėje U-16. Deividas pirmoje kovoje parodė įspūdingą techniką ir po dviejų raundų kovos ją laimėjo teisėjų sprendimu. Antroje finalinėje kovoje Deividas susitiko su vyresniu ir daugiau patyrusiu varžovu, ko pasekoje ir pralaimėjo kovą. Buvo užimta garbinga antra vieta.
Danila Matiukov pirmą kovą pralaimėjo, tačiau tęsė kovą dėl trečios vietos, kur ryškia persvara laimėjo kovą skausmingu smaugimo veiksmų ir užėmė trečiąją vietą. Pasisėmėme neįkainojamos patirties. Norėčiau padėkoti savo mokiniams už parodytą vyrišką charakterį siekiant pergalės ir norą laimėti.