2016-03-10, 08:17
newsSėkmingas pasirodymas "S.W.A.T. 58" bushido turnyre
Kovo 5 d. šeštadienį Klaipėdos naktiniame klube "Fabrik" nugriaudėjo "S.W.A.T. 58" tarptautinis bushido turnyras. Tai puiki proga pasirodyti ne tik profesionaliems kovos menų propaguotojams, bet ir sparčiai tobulėjantiems jauniems Lietuvos bei užsienio kovotojams. 

Šiame mišrių kovų turnyre dalyvavo ne tik kovotojai iš visos Lietuvos, bet ir kovotojai iš Latvijos.

Šiame turnyre sėkmingai dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda.

Varžybos vyko ne oktagone, kaip įprasta tokioms kovoms, bet ringe.

Varžybose turėjo dalyvauti du kovotojai: Irmantas Zubrickis ir Vitalijus Orlovas iš mūsų klubo. Bet susitraumavus Irmanto priešininkui, varžybose dalyvavo tik Vitalijus Orlovas. 

Vitalijus kovojo pagal MMA ZST taisykles (parteryje negalimi smūgiai į galvos sritį). Vitalijus kovojo iki 66 kg svorio grupėje. Jo priešininku buvo varžovas iš Kauno kovos klubo "DAINRALFAS" Žygimantas Linauskas. Prasidėjus pirmajam raundui kova iš pradžių vyko stovėsenoje. Apsikeitus smūgiais ir kovai perėjus į parterį iniciatyvos nesiėmė niekas iš kovotojų. Prasidėjus antrajam raundui "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Vitalijus Orlovas nusprendė užbaigti kovą anksčiau laiko, ir agresyviai atakavęs priešininką rankų smūgiais pervedę kovą į parterį, kur atlikęs skausmingą rankos laužimą laimėjo kovą. Vitalijus Orlovas parodęs gražią ir technišką kovą tapo nugalėtoju šioje kovoje. 

Dabar mūsų laukia sekantis startas Klaipėdoje vyksiančios Grapplingo Lietuvos taurės varžybos.

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1020

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]