2017-06-02, 09:01
newsSėkmingas pasirodymas turnyre "MMA ir Jiu-Jitsu baikerių naktų taurė 2017"
Jubiliejinės 10-osios „Baikerių naktys 2017“ Kaune įvyko, kaip visuomet, paskutinį gegužės savaitgalį. Renginio metu vyko tradicinė „MMA ir Jiu Jitsu baikerių naktų taurė 2017″. Turnyro organizatoriai – baikerių klubai „Pegasus“, „Forever free“ kartu su Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija ir Lietuvos braziliškojo Jiu Jitsu Asociacija. Turnyras vyko po atviru dangumi, oras tam buvo palankus. Kovos buvo įtemptos, žiūrovai aktyviai palaikė jiems patikusius sportininkus. Organizatorių tikslas buvo pristatyti įvairius kovos menus.  Kovos vyko pagal MMA (maišyti kovos menai), bokso ir graplingo taisykles. Galima pasidžiaugti, kad kovas pavyko sustatyti tolygiai ir tik kovos pabaigoje sportininkai išsiaiškindavo, kuris geresnis skausmingu veiksmu arba aktyviais smūgiais. Teisėjams nebuvo lengva paskelbti nugalėtoją, nes kai kurios kovos buvo labai lygios.
Siame turnyre "LUTADOR KLAIPEDA" komanda atstovavo du musu klubo kovotojai: Mindaugas Bartkus ir Grejus Delininkaitis. Abu kovojo pagal MMA megeju taisykles. 
 
Pirmas i oktagona kovoti isejo Mindaugas Bartkus. Jis kovojo iki 86 kg svorio kategorijoje. Mindaugo priesininkas buvo didesne patirti ir daugiau kovu turejes kovotojas Dovydas Zukauskas is Vilniaus sporto klubo "Warriors Team". Visus du raundus vyko apylyge kova, ir stovesenoje, ir parteryje niekas neturejo aiskaus pranasumo. Todel teisejai isaiskinti nugaletoja nusprende skirti papildoma extra raunda. Siame raunde ryskaus pranasumo taip pat pas nieka nebuvo. Todel pasibaigus kovos laikui, teisejai pergale skyre varzovui. Po lygios kovos teiseju sprendimu teko pripazinti vilniecio pergale.

Paskutinis i oktagona isejo "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojas Grejus Delininkaitis. Tai buvo paskutine vakaro kova. Jis kovojo iki 85 kg svorio kategorijoje. Grejaus priesininkas buvo kovotojas Vladimiras Kozlovskis is Jonavos sporto klubo "Faiteris". Pirma raunda kova vyko stovesenoje kur didelio pranasumo niekas neturejo. Antrame raunde kova vyko ir stovesenoje, ir parteryje. Parteryje musu klubo kovotojas turejo pranasuma, uzimdavo geresnes pozicijas ir bande atlikti skausmingus veiksmus. Todel pasibaigus pagrindiniam kovos laikui, teisejai pergale skyre "LUTADOR KLAIPEDA" kovotojui Grejui Delininkaiciui. Abu kovotojai parode labai grazia ir techniska kova, tvirta vyriska charakteri siekiant pergales. Tvirtas charakteris ir noras nugalėti padarė tikrai įspūdingą šou ir tapo gražiausia vakaro kova.

Siose varzybose pamateme savo klaidas ir trukumus, ant ko dar reikia gerai padirbeti. Laimime arba mokinames. 

Noretume padekoti maisto papildu komandai "PORT OF SPORT" uz pagalba ruosiantis turnyrui, kuri prekiauja "ALLNUTRITION" maisto papildais.

Nuotraukos iš varžybų »»  
Straipsnį perskaitė: 639

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]