2014-03-03, 18:58
newsSėkmingas startas Kaliningrado srityje Guseve

Vasario 22 dieną Guseve, Kaliningrado srityje buvo organizuojamas MMA turnyras Lietuva - Kaliningrado apskritis. Turnyre dauguma kovotojų kovojo savo pirmas profesionalias kovas, tačiau savo ryžtu  nenusileido patyrusiems kovotojams. Iš viso vyko 14 kovų narve.

 

Šiame turnyre kovojo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas Raimondas Zeniauskas. Raimondas kovojo su Kaliningrado srities kovotoju Efim Podnebesnyh. Parodęs gražią kovą mūsų klubo kovotojas 2 raunde laimėjo kovą giljotinos smaugimo veiksmu. Raimondas kovojo labai taktiškai ir šaltakraujišikai, ko pasekoje ir šventė pergalę anksčiau laiko.

 

 

Norėčiau pasidžiaugti, kad tai antroji Raimondo profesionali kova ir jis ją laimėjo taip pat kaip ir pirmąją. Turnyras  labai pavyko tiek kovų grožiu, tiek susirinkusiu žiūrovų skaičiumi į kurį sugužėjo apie pora tūkstančių. Turnyro organizatoriai labai pasistengė ir įvykdė savo užsibrėžtus tikslus labai gerai, pradedant varžybų parengimu, tiek sportininkų sutikimu. Turnyrą organizavo Kaliningrado apskrities MMA federacija.

 

Straipsnį perskaitė: 1763

Įvertinimas: Įvertinimas: 5.0/1

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]