2016-02-18, 16:29
newsSėkmingi startai Pakruojo grapplingo čempionate
Vasario 14 d. Pakruojo  "Atžalyno" gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis "Pakruojo atviras grappling imtynių čempionatas". Tai buvo didžiausios dalyvių skaičiumi Pakruojyje vykusios imtynių varžybos, kuriose dalyvavo apie 150 sportininkų iš visos Lietuvos. Imtynininkai varžėsi dėl Pakruojo rajono savivaldybės įsteigtų prizų ir Mero absoliučios svorio kategorijos nugalėtojo taurės.

Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda. Komandą atstovavo: Jonas Čiplys, Irmantas Zubrickis ir Grėjus Delininkaitis.

Pirmasis ant kilimo išėjo Jonas Čiplys. Jis kovojo U-15 amžiaus grupėje, +64 kg amžiaus grupėje. Pirmąją kovą Jonas pradėjo laimėjimu. Jis šią kovą laimėjo skausmingu atvirkštiniu trikampiu kojų smaugimu. Antroje kovoje MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" atletas parodęs gražią techniką turėjo pripažinti varžovo pranašumą. Susitikęs dėl trečios vietos Jonas nepaliko jokių šansų savo varžovui ir laimėjo kovą skausmingu trikampiu kojų smaugimu. Jonui tai buvo pirmos tokio varžybos, kuriose jis dalyvavo. Ir jose Jonas pasirodė labai gerai.

Antrasis ant tatamio išėjo Irmantas Zubrickis. Jis kovojo U-19 amžiaus grupėje, iki 64 kg amžiaus grupėje. Pirmąją kovą Irmantas laimėjo skausmingu trikampiu kojų smaugimu anksčiau laiko. Antroje kovoje "LUTADOR KLAIPĖDA" atletas taip pat nepaliko jokių šansų savo varžovui ir laimėjo kovą smaugimo veiksmu anksčiau laiko. Irmantas savo amžiaus grupėje užėmė garbingą pirmąją vietą.

Paskutinis ant kilimo išėjo Grėjus Delininkaitis. Jis kovojo suaugusiųjų grupėje, iki 84 kg amžiaus grupėje. Pirmąją kovą Grėjus turėjo pripažinti labai stipraus ir pajėgaus atleto iš Vilniaus "Smauglys" klubo pranašumą. Antrąją kovą "LUTADOR KLAIPĖDA" atletas laimėjo per paplidomą laiką ir užėmė garbingą antrąją vietą.

Mūsų klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" komanda šiose varžybose pasirodė gana sėkmingai ir gerai. Sekantys startai mūsų laukia jau šį šeštadienį vyksiančios atviros Lietuvos MMA mėgėjų moksleivių pirmenybės.