2014-06-19, 12:47
newsTarptautinės kovinio sambo varžybos Palangoje

Šių metų birželio 13 - 14d., Palangoje vyko tarptautinės kovinio sambo varžybos. Dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Gruzijos ir Švedijos sportininkai. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų braziliško jiu-jitsu ir MMA kovos klubo "Lutador Klaipėda" kovotojai: Raimondas Zeniauskas ir Gediminas Lukošius.

 

Pirmas ant kilimo išėjo Raimondas Zeniauskas. Jis kovojo iki 68 kg svorio kategorijoje. Raimondas susitiko su priešininku iš Rusijos. Mūsų klubo kovotojas nuo pat pirmų sekundžių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmavo visą kovos laiką. Tik likus iki kovos pabaigos 20 sekundžių kovotojas iš Rusijos atliko metimą ir laimėjo kovą vos vienu tašku. Raimondas šiose varžybose užėmė trečiąją vietą.

 

Sekantis į kovą iki 90 kg išėjo "Lutador Klaipėda" kovotojas Gediminas Lukošius. Jis šią kovą laimėjo per 30 sekundžių smaugimo veiksmu. Finale Gedimino laukė labai stiprus, agresyvus ir žymiai sunkesnis priešininkas iš Lenkijos. Parodęs tvirtą kovotojo charakterį Gediminas Lukošius kovojo labai taktiškai, techniškai ir šaltakraujiškai, ko pasekoje išplėšė pergalę ir tapo čempionu.

 

Nuotraukos iš varžybų »»

Straipsnį perskaitė: 2408

Įvertinimas: Įvertinimas: 1.0/1

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]