2017-03-17, 12:00
newsTarptautinis "MMA Jiu - Jitsu Fight 12" turnyras
Savaitgalį Raseinių kultūros centre vyko tarptautinis "MMA Jiu - Jitsu Fight 12" turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos sporto klubų ir Latvijos. Pagrindinės kovos vyko dėl "GP BALTIC MMA Semi pro Champion" diržo iki 66 kg svorio kategorijoje, kovos laikas (2x4).

MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" garbę gynė kovotojas Irmantas Zubrickis. Jis šiame turnyre kovojo dėl "GP BALTIC MMA Semi pro Champion" diržo iki 66 kg. Kovos vyko pagal semi pro taisykles, kur leidžiami rankų smūgiai parteryje ant žemės į galvą. 

Atrankinėje kovoje Irmantas susitiko su stipriu varžovu Mažvydu Balčiumi iš Kauno sporto klubo "Fighter House". Pirmą raundą kova vyko stovėsenoje, kur vyravo rankų ir kojų smūgiai. Čia nei vienas iš kovotojų neturėjo ryškios iniciatyvos ir persvaros. Antras raundas jau vyko ir stovėsenoje, ir parteryje, bet taip pat niekas nenorėjo nusileisti. Pasibaigus pagrindiniam kovos laikui, teisėjai pasitarė ir kad išaiškinti nugalėtoją, skyrė papildomą extra raundą, kur jau pranašumą ir iniciatyvą turėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas. Todėl pasibaigus trečiam raundui, į virsų buvo pakelta Irmanto Zubrickio ranka ir išplėšta pergalė, tuo pačiu patekimas į finalą kovoti dėl diržo.

Kitoje atrankinėje kovoje susitiko  kovotojas Igor Gerasimov iš Vilniaus sporto klubo "Valetudo MMA Akademija" ir Andrei Rackov iš Latvijos, Rygos sporto klubo "Sanjda". Šioje atkaklioje kovoje, taip pat po pratęsimo, pergalę iškovojo kovotojas iš Lietuvos Igor Gerasimov.

Finale susitiko Vilniaus sporto klubo atstovas Igor Gerasimov ir mūsų klubo kovotojas Irmantas Zubrickis. Bet nespėjus kovai įpusėti ir perėjus į parterį, Irmantas laimėjo skausmingu giljotinos smaugimo veiksmu ir iškovojo "GP BALTIC MMA Semi pro Champion" dirzą.

Irmantas abi kovas kovojo labai techniškai, taktiškai ir šaltakraujiškai. Viską padarė, kaip buvome suplanavę. Tik nesitikėjome tokios greitos kovos finale, bet tokiose kovose taip jau būna. Norėčiau pabrėžti, kad Irmantas tokiose kovose, pagal semi pro taisykles, kur galimi rankų smūgiai į galvą parteryje, neturi daug patirties, bet kovojo tikrai gerai ir techniškai.

Norėčiau padėkoti visiems kovotojams: boksininkui Arūnui Ančeriui, K-1 Akademijos atstovui Ignui Jociui, profesionaliam boksininkui Edvinui Puplauskui, imtynininkui Edgarui Voitechovskiui, kurie padėjo ruoštis šioms svarbioms varžyboms ir visai "LUTADOR KLAIPĖDA" komandai. Taip pat norėčiau padėkoti UAB "ANISTA" generaliniam direktoriui Zigmui Širvinskui už materialinę pagalbą, vykstant į šias varžybas. Be jūsų nebūtų ir mūsų!!!

Nuotraukos iš varžybų »»
Straipsnį perskaitė: 1512

Įvertinimas: Įvertinimas: 0.0/0

Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisijungę nariai.
[ Registruokis | Prisijunk ]